Академічна мобільність
Київський національний лінгвістичний університет бере участь у міжнародних обмінах,
програмах міжнародної академічної мобільності (навчання, мовне та наукове стажування), конференціях та культурно-освітніх заходах.

З програмами міжнародної та національної академічної мобільності можна ознайомитись на сайті КНЛУ та у відділі міжнародного співробітництва та академічної мобільності. Дізнатися особливості навчальних закладів-партнерів — на відповідних сайтах.
Китайська Народна Республіка
Сіньцзянський університет фінансів і економіки
Xinjiang University
Японія
Університет економіки і права м. Осака
Японський університет економіки
Японський університет економіки
Республіка Польща
Університет економіки в Бидгощі
Україна
Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ
Ужгородський національний університет
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Західноукраїнський Національний Університет

Програма Mitacs Globalink Research Internship призначена для українців, які навчаються на 3-му курсі бакалаврату денної форми навчання. Це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Колумбії, Франції, Німеччини, Гонконгу, Індії, Мексики, Тайваню, Тунісу, Великобританії, США та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.