Практичний досвід
«AD ORBEM PER LINGUAS. ДО СВІТУ ЧЕРЕЗ МОВИ»
Кафедра менеджменту і маркетингу проводила секційні засідання Міжнародної науково-практичної відеоконференції 25 травня 2022 року о 13-30.

У роботі секції 1. Перспективні напрями розвитку управлінської науки (керівники: проф. Тарасюк М. В., доцент Насікан Н. І.) взяли участь 6 НПП КНЛУ, 8 студентів, які представили результати своїх наукових досліджень і виступили в дискусії.

У роботі секції 2. Виклики та перспективи розвитку маркетингу в сучасних умовах (керівники: доцент Лиса С. С. доцент Шульпіна Н.В.) взяли участь 5 НПП КНЛУ, 14 студентів, які представили результати своїх наукових досліджень і виступили в дискусії.

У роботі секції 3. Тенденції правових досліджень: Україна та світ (керівники: доцент Златіна Н. Е., доцент Машков К. Є.) взяли участь 2 НПП КНЛУ, 6 студентів, які представили результати своїх наукових досліджень і виступили в дискусії.
«Все! З нового навчального року почну зовсім інше життя!»
Давали собі таку обіцянку? Пропонуємо її дотримуватися!

15 вересня #YouthFullKNLU влаштував майстер-клас «Як ставити цілі та досягати їх».
На ньому обговорили:
- чому важливо ставити цілі на початку навчального року;
- як правильно це робити;
- як знаходити в собі сили та мотивацію їх дотримуватися.

Спікер — Віталій Біхунов, власник ТМ «МегаТурнік», спортсмен, режисер, засновник спільноти активних підприємців «Катана Груп», власник Mega Mega Production (мільйони переглядів на YouTube), автор з найбільшою кількостю переглядів короткометражного спортивного фільму України.
• віце-президент міжнародної федерації лідерів і підприємців JCI 2020
• Cертифікований бізнес-тренер IPS і Бізнес Молодість. Зайняв 4 місце в рейтингу найрезультативніших тренерів світу за версією «Бізнес-Молодості» 2018.
• Спікер "МегаТренінг" Іцхака Пінтасевіча 2020.
YouthFullKNLU!
У Міжнародний день молоді Київський молодіжний центр відкриває нову сторінку в своїй історії і запускає мережу просторів для молоді «YouthFull» в Києві!

12 серпня 2021 року відбулося відкриття першого партнерського простору - директор КМЦ Андрій Омельченко та ректор Київського національного лінгвістичного університету Роман Васько презентували простір «YouthFullKNLU».

Молодіжні простори «YouthFull» сприятимуть підвищенню рівня участі молоді, розвитку волонтерського та громадського руху і стануть місцем зустрічей та спілкування, молодіжної роботи і неформальної освіти!
Відкрита зустріч з
Ernst & Young!
MeetUp на тему: "Кар'єра в EY: як отримати оффер студенту" зі спеціалістом з підбору персоналу та розвитку бренду роботодавця Марією Герасимовою та випускником Факультету економіки і права та за сумісництвом старшим експертом з аудиту Андрієм Пелехом.
Менторство
Students-for-Students
Поради, лайфхаки та щирий обмін досвідом створення власних інфо-проектів — про це та інше поговорили на зустрічі зі студентами 5-го курсу спеціальності "Маркетинговий менеджмент" Михайліченко Євгенією і Волощенко Анною та майбутніми маркетологами - студентами 2-го курсу.
День кар'єри в КНЛУ!
Студенти отримали неймовірну можливість поспілкуватися з роботодавцями та HR провідних компаній України -
Philip Morris International, ЕСG International, Mcdonalds, Support your app,DATA group, GSK, Star way media.

На заході студенти дізнались про найбільш актуальні вакансії та програми стажувань, процедуру подання резюме та проходження співбесіди, здобуття необхідних нині навичок і знань та відвідали відкритий майстер-клас на тему:
"Як без досвіду отримати хороше робоче місце"