Освітні програми
Освітні програми
Відбулося обговорення освітніх програм
з випускниками кафедри
Обговорення освітньої програми з випускниками є важливим етапом її вдосконалення згідно потреб та вимог часу й ринку праці. Освітні програми кафедри менеджменту і маркетингу спрямовані на підготовку висококваліфікованих спеціалістів, які задовольняють сучасні потреби та вимоги роботодавців.

Для визначення таких потреб 4 лютого 2022 року було проведено відповідну зустріч науково-педагогічних працівників з випусниками кафедри менеджменту і маркетингу різних років навчання.

На зустрічі були присутні: провідний спеціаліст з розвитку талантів Метінвест Катерина Коркушко (випускниця ОП «Управління та адміністрування бізнес-процесами»); маркетолог, фахівець з аналітики ринку KNESS Group Волощенко Анна; фахівець з розвитку бренду компанія Lifecell Кудіна Валерія; фахівець з закупівель Кондратенко Вікторія; випускник ОП «Менеджмент комерційної діяльності» Миханів Владислав.

У процесі обговорення фахівці сформували пропозиції щодо вдосконалення ОП врахування яких дасть змогу задовольнити інтереси всіх стейкхолдерів та підвищити конкурентоспроможність випускників освітніх програм на ринку праці.